با امواج منفی مقابله کنیم

راه های مقابله با امواج منفی :

1- هر گاه امواج منفی به سراغتان آمد با همه توان ، آهسته و یا بلند فرمان بدهید : ایست.

2- هر گاه موج منفی وارد وجودتان شد ، می توانید به آن فرمان دهید : بعدی .

3- یک کش ساده تهیه کنید ( کشی که معمولاً در ایران به دور بسته های اسکناس می بندند) ، آن را به دور مچ دست خود بیاندازید و با ارسال امواج منفی  از سوی اندیشه هایتان و یا از طرف دیگران ، آن را بکشید و محکم رها کنید . شوک حاصل از این کار  به شما یادآوری می کند که ممکن است به ورطه منفی نگری سقوط کنید  و حتی بعد از مدتی با نگاه کردن به مچ دستتان می‌توانید دریابید که به چه اندازه امواج منفی به سوی شما و ضمیر ناخودآگاه‌تان هجوم آورده است و شما تنها با استفاده از این تکنیک ساده ، که من آن را کش کش نامیده‌ام ، می‌توانید از آنها رها شوید. اما راههای دیگری نیز برای مبارزه با امواج منفی وجود دارد .
مجسم کنید اندیشه های منفی شما کمرنگ و محو شده و اندیشه‌های مثبت تان بزرگ و پرنورتر می‌شود. برای مثال ، اگر فکر می کنید که نمی‌توانید در جمعی سخنرانی کنید ، تصور کنید آن فکر منفی  را روی تخته سیاه نوشته اند و شما آن را پاک می کنید و یا اینکه فکر کنید این امواج را درون  بادکنکی قرار داده‌اید و آنها را به دور دستها می‌فرستید.

آنتونی رابینز برای دور کردن افکار منفی پیشنهاد می‌کند که 10 روز روزه فکری بگیرید و در آن 10 روز از هرگونه فکر ، احساس ، کلمه ، پرسش و یا مثالی که جنبه های منفی داشته باشد ، دوری کنید.


توجه داشته باشید : برای تثبیت هر عادت ، 21 روز زمان کافی است. هر روز صبح جملات جادویی ( از این هفته در پایان هر مطلب ، یکی از این جملات را برای شما هدیه می دهیم) تکرار کنید.به جای فکر کردن به مشکلات ، به راه حل ها فکر کنید.همچنین از سه تکنیک: ایست ، بعدی و کش کش استفاده کنید و از خود سؤالات مثبت بپرسید. اندیشه های خود را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند ضمن آنکه نباید اجازه دهید افکار منفی شما را محاصره کند، مثبت فکر کنید تا زندگی تان مثبت شود. واما جمله ای جادویی برای شما :  پروردگارا ! در این هفته یاد آورم باش که چشمانم برای دیدن است نه برای بستن، چشمانم را برای دیدن حقایق گشوده

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٦:٢٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱٢/۱